Misja

Obowiązki-informacyjne-firma-doradcza-misja

Naszą misją jest wsparcie spółek publicznych w prawidłowym wypełnianiu obowiązków informacyjnych oraz przekazywanie praktycznej, rzetelnej i najbardziej aktualnej wiedzy w tym obszarze debiutantom, jak i podmiotom z dłuższym stażem na GPW oraz w ASO.

W świadczonych usługach doradczych i szkoleniowych, zależy nam na rozwiązywaniu problemów jakie napotykają członkowie organów spółek publicznych, ich właściciele i pracownicy. Cele te realizujemy dzięki wiedzy oraz pasji, a także poprzez otwartość, elastyczność i reagowanie na potrzeby Klienta. Nie poprzestajemy jedynie na wskazywaniu ograniczeń lub potencjalnych sankcji, lecz pozostajemy aktywni, także w sytuacjach kryzysowych, co jest w naszej ocenie wyróżnikiem dobrego doradcy.

Rozumiejąc jak ważne w skutecznym wypełnianiu obowiązków informacyjnych jest poznanie kontekstu, w którym działa spółka, zawsze dokładamy czasu i staranności w poznawaniu specyfiki jej branży i otoczenia biznesowego.

Chcemy aby nasi Klienci, poczynając od akcjonariuszy, kluczowych menadżerów, kadrę kierowniczą, a także specjalistów, z naszą pomocą świadomie i swobodnie poruszali się w obszarze obowiązków informacyjnych oraz skutecznie kształtowali relacje z inwestorami.

Priorytetem naszej pracy jest wsparcie emitenta w procesie budowania silnej marki na rynku kapitałowym, w taki sposób by wraz z upływem czasu stawał się inwestycją pierwszego wyboru dla akcjonariuszy.